277000082146821
376000159253418

Aktuální zpravodajství

Mladší žáci uspěli v Bílovci jen z poloviny

Pro šumperské výběry mladších žáků kategorie U13 a U12 začala mistrovská sezóna zápasy v Bílovci. Na půdě tamního Školního sportovního klubu odehrály souběžně úvodní zápasy Ligy SpSM 2020/2021. Po úvodních třetinách se zdálo, že by mohly uspět oba naše výběry. Nakonec se radoval ale jen ten mladší, který soupeře přehrál jednoznačně 14:3. O rok starší (přečíst celý článek)

Mládežnické týmy čeká vstup do svých soutěží

Poté, co o minulém víkendu zahájily své působení v divizi a ve III. třídě mužské výběry FK Šumperk, čeká zahájení mistrovské sezóny i mládežnické výběry. Dorostenci i starší žáci vstoupí do bojů domácími zápasy. To mladší žáci se vydají v úvodním kole své soutěže na půdu soupeře, když vycestují do Bílovce. Výběry do 19 a (přečíst celý článek)

U12: Šumperk remizoval na půdě Rýmařova 6:6

O víkendu nelenošil ani tým ročníku 2008. Ten vyrazil přes sedlo Skřítek do Rýmařova. V utkání hraném na dva půlhodinové poločasy se v sobotu 6. 6. zrodilo vpravdě symbolické skóre 6:6. O půltucet šumperských branek se přičinili dvěma zásahy Jiří Horký a Adam Ferron, po jedné brance pak vstřelili Adam Smrž a Jakub Chladil.

Jak si vedly mládežnické týmy v sezóně 2019/2020?

Fotbalové soutěže v ročníku 2019/2020 jsou již nějakou dobu minulostí. Platí to i pro mládežnické kategorie. Šumperští mladíci tak mají za sebou ročník, kdy bohužel z velké části museli absolvovat individuální tréninky. V těchto dnech se příprava vrací do starých kolejí, hráči se postupně vrátili na Tyršův stadion a pod dohled trenérů. My si pojďme (přečíst celý článek)