Starší přípravka U10

POSLEDNÍ UTKÁNÍ

10:00
Okresní přebor starších přípravek (sk. A)
Tyršův stadion Šumperk

FK Šumperk U10 vs. TJ Jiskra Rapotín U11

PŘÍŠTÍ UTKÁNÍ

Aktuální zpravodajství

Výběr U10 bez ztráty bodu vyhrál I. předkolo Planeo Cupu

Stejný kousek jako klukům z týmu U9 se podařil i o rok starším chlapcům. Ti v Uničově vyhráli všechna čtyři utkání, každé jasným gólovým rozdílem. Bez ztráty bodu a s výborným skóre 31:6 si tak vybojovali postup do II. předkola oficiálního poháru mládeže FAČR. Navázali tak na výběry U8 a U9, které během tohoto týdne (přečíst celý článek)


I. předkolo Planeo Cupu čeká i výběr U10, míří do Uničova

Po úspěšném vstupu výběrů U8 a U9 do nového ročníku oficiální pohárové soutěže mládeže pak ve čtvrtek 8. září odehrají svůj turnaj I. předkola i hráči kategorie U10. V Uničově je čeká čtyřlístek soupeřů. Kromě domácích se o dvě přímá postupová místa střetnou s Bruntálem, Šternberkem a HFK Olomouc. Kromě přímých postupujících se do II. (přečíst celý článek)


TOP 5 VÍKENDU: Obrat v Přerově i kvalitní reprezentace U10 v Modré

Poslední ryze dubnový fotbalový víkend je za námi a pro náš klub, nutno dodat, že velmi úspěšně. Vybrat i v tomto směru TOP pětici nejzajímavějších momentů bylo zase o něco těžší. Ale pustili jsme se do toho a myslíme si, že výběr stojí za to. Je to navíc další krok, jak vám, našim fanouškům, odhalit (přečíst celý článek)


Výběr U10 veze z turnaje v Chotěboři 6. místo

V sobotu 19. 3. se ještě v přípravě na jarní mistrovské boje vydali naši kluci kategorie U10 do Chotěboře. Tam se sešla na turnaji Díky Fotbalu Cup plných 18 týmů a v kvalitní konkurenci si naši kluci nevedli vůbec špatně. Nakonec vybojovali šesté místo, když v duelu o umístění nestačili na Chrudim.


Výběru U10 vybojoval na Zimní lize zlato

Zimní liga je soutěž hrané regionálními týmy, které se letos zúčastnily výběry kategorie U11. Pouze náš celek pak v této kategorii byl ročník 2012, tedy výběr U10. Soutěž se hrála turnajovým způsobem za účasti dvanácti družstev. Z nich nakonec ta nejlepší postoupila do finálového turnaje, ve kterém uspěl náš výběr U10. Ten nakonec vybojoval titul (přečíst celý článek)


U10: Reprezentativní působení v krajské soutěži starších přípravek

Náš třetí nejmladší výběr, tedy celek U10, absolvoval podzimní část sezóny v Krajské soutěži starších přípravek, tedy společně s týmy, za které mnohdy hráli o rok starší chlapci kategorie U11. Celá soutěž se hraje turnajovým způsobem, kdy v každém kole se střetnou v rámci jednoho turnaje čtyři celky. Dohromady se pak v krajské soutěži staršrích (přečíst celý článek)


U10: Vybojované stříbro z promoklého Opočna

Na stadionu v Opočnu se 20. června uskutečnil turnaj starších přípravek kategorie U10. Nechyběli ani mladí chlapci ze Šumperka. Těm se podařilo postoupit do finálových bojů ze třetího místa po základní skupině. V playoff si vedli znamenitě a stopku jim nakonec vystavilo až finále. V něm naši kluci utržili těsnou porážku 0:1, byť se dá (přečíst celý článek)


U10: Hořkosladký bronz z České Vsi

Svůj turnaj absolvovali v sobotu 13. 6. i kluci kategorie U10. Zamířili do České Vsi, kde se pokusili v zajímavé konkurenci vesměs místních týmů vybojovat nějakou medaili. V základní skupině si svěřenci Jaroslava Horáka poradili s domácími hráči, také s Jeseníkem a s týmem Lipová-lázně. Jedinou porážku utržili od poskládaného regionálního družstva hrajícího pod hlavičkou (přečíst celý článek)