Školička

Naše školička sice nese přízvisko „Fotbalová“, ale v prvé řadě se jedná hlavně o pohybovou průpravu nejmenších dětí. A to zábavnou a poutavnou formou. Školička je pořádána pravidelně každé úterý a každý čtvrtek vždy od 16:00, a to na sportovištích naší partnerské školy, ZŠ Sluneční. V prvé řadě je naší snahou probouzet u dětí radost k pohybu.

Bližší informace o školičce podá pan Patrik Turek, tel. číslo 724 806 091. Kontaktovat nás můžete také na emailové adrese klub@fksumperk.cz, případně přes sociální sítě.

Články o školičce

Fotbalová školička opět zahajuje činnost

Velmi populární fotbalová školička našeho Fotbalového klubu po letní přestávce znovu zahajuje činnost. Poprvé se opět děti do školičky sejdou v úterý 18. 8. od 16:00 na Základní škole Sluneční. Školička je určena pro kluky, ale i dívky, ročníku 2014 a mladší. Vedoucím naši nejmladší kategorie je Patrik Turek (tel. 724 806 091). Všechny rodiče (přečíst celý článek)