Šumperk vs. SK Sigma U18

Datum Čas Soutěž Sezóna
19. 6. 2021 10:00 Přípravná utkání 2021/2022

Čtvrté přípravné utkání na podzimní část sezóny 2021/2022 odehráli šumperští muži doma proti osmnáctce olomoucké Sigmy. A znovu navázali na výsledky z předchozích zápasů, tentokrát vyhráli 6:0. Hattrickem se blýskl Stanislav Lavrovič. Další dvě branky přidal Navrátil, jednu Strnad. V brance se domácím fanouškům představil osmnáctiletý brankář Vojtěch Pitroň z Prostějova. O jeho případném příchodu se jedná s kmenovým klubem.

Domácí proti běhavému soupeři olomouckých mladíků byli více času na balonu a již po poločasu vedli 2:0. Ve druhém svou herní převahu pečetili dalšími čtyřmi góly. Nicméně i přes vysoké vítězství Zdeněk Opravil, trenér týmu, tuší, že je pořád na čem pracovat. Kluci z Olomouce byli hodně běhaví, ale my jsme hráli více na balónu, bohužel ze začátku nám chyběla finální fáze. Po přestávce už tam byla z naší strany řada šancí a dobrých akcí po křídlech, dokázali jsme se střelecky prosadit, ale jak už jsem několikrát uváděl, stále se bavíme o přípravě a pořád je na čem pracovat,“ prozradil šumperský trenér v rozhovoru pro Šumperský deník.

Statistiky utkání

FK Šumperk – SK Sigma Olomouc U18 6:0 (2:0)
Góly: Lavrovič 3, Navrátil, Strnad
Sestava FK Šumperk: Pitroň – Jurásek, Antl, Liďák, Nízký – Lavrovič, Strnad, Dostál – Žák, Podhorný, Malacka. Střídali: Barčík, Bouchal, Linet, Musílek, Navrátil, Ostrovka. Trenéři: Zdeněk Opravil a Roman Křepelka.