7 - 1

Datum Čas Soutěž Sezóna
5. 3. 2022 12:00 Přípravná utkání 2021/2022

Reportáž

Po návratu ze soustředění ve Vésce naskočili naši hráči přímo do posledního domácího přípravného utkání před začátkem jara. Na umělé trávě Tyršova stadionu přivítali Bruntál, se kterým si tak střihli odvetu pohárového utkání ze začátku podzimu. A i tentokrát byl úspěšnější šumperský celek, byť trenéři Opravil s Křepelkou museli nasadit hráče z dorostu. A nebo možné proto? Mladý Elšík se totiž blýskl čtyřmi góly.

Již od úvodních minut bylo patrné, že šumperský tým je na toto utkání připravený lépe. A také to během úvodního poločasu potvrdil třemi vstřelenými góly. Prosadit se dokázali také hosté, ovšem za záda Martina Kreizla se trefili pouze jednou. To druhý poločas byl ještě jednoznačnější, poslední minuty se navíc dohrávaly pod setrvalým tlakem šumperského celku. Ten se také blýskl několika rychlými a pohlednými kombinacemi, z nichž mnohé skončily gólem.

V posledním domácím přípravném utkání zvítězil náš výběr vysoko 7:1. Generálkou na start jarní části divizní soutěže bude přípravný zápas na půdě Nových Sadů. Soutěžní jaro začne 27. března domácím zápasem proti Slavičínu.

FK Šumperk – FC Slavoj Olympia Bruntál 7:1 (3:1)
Góly FKŠ:
Elšík 4, Karger, Podhorný, Purzitidis. Sestava: Kreizl – Matura, Linet, Purzitidis, Hegner – Musílek, Nimrichter, Strnad – Žák, M. Podhorný, Lavrovič. V utkání střídali Pitron – Elšík, Horký, Karger, F. Podhorný.