2 - 6

Datum Čas Soutěž Sezóna
15. 2. 2022 14:00 Přípravná utkání 2021/2022

Reportáž

Vítězné přípravné utkání mají za sebou hráči divizního „A“ týmu. Na půdě dorosteneckého celku U18 olomoucké Sigmy uspěli poměrem 6:2.

Našim hráčům tentokrát vyšel vstup do zápasu a po kombinaci ve vápně se ve 12. minutě prosadil ránou z hranice šestnáctky Pavel Matura. Jeho pokus skončil na přední tyči v síti. Ve 28. minutě jsme tentokrát zahrávali rohový kop a míč se po nepovedeném pokusu zpoza šestnáctky dostal až k nehlídanému Janu Nimrichtrovi. Ten z pozice u značky pokutového kopu neměl problém překonat domácího brankáře a zvýšit vedení. Aktivita našeho výběru neopadala a za další tři minuty se znovu prosadil Nimrichter, když tentokrát dorážel metr před brankovou čárou. Ještě do poločasu pak přidal krásnou trefu přímo do šibenice Hugo Hegner.

Další branka pak padla až v 64. minutě, když si na centr z pravé strany seběhl nehlídaný Miroslav Podhorný a z voleje míč krásně umístil do sítě. V 72. minutě se pak poprvé prosadili domácí, když rychlý útok zakončil přesně Lukáš Dvořák. Odpověď přišla po pár minutách, znovu si na centr z pravé strany naběhl Miroslav Podhorný, tentokrát více na zadní tyč. A opět Sigma doplatila na nedostatečné pokrytí šumperského útočníka – 1:6. Poslední slovo v utkání pak měli domácí. V 86. minutě se ve vápně dostal k míči Martin Ambrož, který poté neměl velký problém snížit na konečných 2:6.