3 - 3

Datum Čas Soutěž Sezóna Počet diváků
19. 2. 2022 10:00 Přípravná utkání 2021/2022 30

Reportáž

K dalšímu přípravnému utkání zajížděli šumperští muži do Bílovce, kde na tamní umělce poměřili síly s Novým Jičínem. Účastník divizní skupiny F zatím vykazuje v jarní přípravě velmi dobré výkony, po solidním zápase s Hlučínem z MSFL pak porazil 6:2 Přerov. V prvním poločasu však byli lepším týmem naši hráči, kteří získali vedení 2:0. Nakonec se ale oba celky rozešly smírně.

Jak již bylo řečeno, první poločas patřil našim hráčům. Ti si také vypracovali dvoubrankové vedení, když ve 12. minutě získali náskok jedné branky po vlastním gólu domácího hráče. Ve 26. minutě pak navázal na střeleckou pohodu ze středečního duelu proti osmnáctce Sigmy Nimrichter a zvýšil již na 2:0. Po poločase se však domácí dokázali dostat do utkání a nakonec otočit vývoj skóre. Nejprve snížil Zagdola a vyrovnání obstaral z penalty Magdola. Když v 81. minutě otočil skóre Knedla, zdálo se, že Nový Jičín vyhraje třetí přípravný duel v řadě, po vítězství 6:2 s Přerovem a 3:1 s Bílovcem. Ale proti byl Strnad. Opora šumperského týmu si vzpomněla na svou trefu z půlky hřiště z divizního utkání na HFK a podobnou trefou srovnal i v Bílovci.

Po vítězství 6:2 nad dorostenci Sigmy tak Šumperk znovu výsledkově nezklamal a hlavně v prvním poločasu herně obstál.