Šumperk B vs. Brníčko

9 - 0

26. 9. 2020 14:00 III. třída, sk. A 2020/2021 8. kolo 40

Reportáž

Šumperská rezerva se po překvapivé prohře v Jedlí postavila tentokrát doma Brníčku. Neúspěch z minulého kola odčinila, již po poločasu vedla přesvědčivým rozdílem. Čtyřmi góly se blýskl Libor Demeter, po dvou gólech přidali Tomáš Morong a kapitán Jakub Ondráček.

Domácí tým poslal do vedení již v desáté minutě Tomáš Morong, o sedm minut později zvýšil Jakub Ondráček. Prvně jmenovaný hráč přidal ve 27. minutě gól na 3:0 a účet první půle uzavřel Libor Demeter. Tentýž hráč pak v úvodu druhé půle bleskově zkompletoval čistý hattrick, když se prosadil ve 48. a 50. minutě. Z pohledu hostů velmi špatný vstup do druhého poločasu ještě podtrhl gólem na 7:0 Tomáš Holan. Účet zápasu uzavřeli v poslední čtvrthodině Libor Demeter a Jakub Ondráček. Po vysokém vítězství má tak náš „B“ tým stále náskok dvou bodů na druhé Hanušovice, které doma stejným výsledkem 9:0 porazily Rovensko. Na třetí místo tabulky se před rezervu Libiny dostala ta postřelmovská.

STATISTIKY

Góly: Demeter 4, Morong 2, Ondráček 2, Holan. Bez karet. Rozhodčí: Jiří Tomášek. Diváci: 40.
FK Šumperk B: Žanda – Fiala, Churavý, Matura, Přikryl, K. Körner, Holan, Horký, Demeter, Morong, J. Ondráček (K). Střídající: Valenta, Grézl, Dostál, Krahula, Štefek. Trenér: Petr Jakoubek.
Sokol Brníčko: Vysloužil – Petrov, Štecl, Vykydal, Schneider, Skoumal, Štěpánek, Drlík (K), Hofman, Zámečník, Matějka. Střídající: Žák, Hetmánek, John, Klimek, Hanák, Fiala. Trenér: Lukáš Zbožínek.