Frýdek-Místek „U17“ B – Šumperk „U17“

3 - 3

28. 9. 2019 12:45 MSDD ml. dorostu (sk. E) 2019/2020 9. kolo 30

Reportáž

Napínavou bitvu ubojovali svěřenci Bohdana Hecla ve Frýdku-Místku. S „B“ týmem tamní „sedmnáctky“ prohrávali ještě půl hodiny před koncem utkání o dvě branky, ale nakonec dovezli ze Stovek bod.

Za domácí prožil výborné utkání Lukáš Králík, který vstřelil hattrick. Poprvé se prosadil ve34. minutě, ale již o pět minut později srovnal Tomáš Morong. Přesto domácí stihli ještě do poločasu znovu jít do vedení. O další minutu později se Králík prosadil znovu. Tenhle vývoj ale Šumperk nezlomil a nedokázala to ani Králíkova branka na 3:1 z 52. minuty. Domácí tak rázně sahali po vítězství, ale nakonec si museli nechat zajít chuť. Do hry vrátil Šumperk Michal Václavek, který snížil v 61. minutě.

Vyrovnávací gól si Šumperk schoval až do samotného závěru utkání. Hrdinou okamžiku se stal Marek Horký, který v 86. minutě stanovil konečnou remízu.