Stadion

Šumperský fotbalový stadion se nachází v okrajové části města Šumperk ve směru na Dolní Studénky. Je součástí sportovního areálu, který kromě fotbalového stadionu s atletickým oválem a přírodní trávou disponuje fotbalovým hřištěm s umělým trávníkem, futsalovým hřištěm s umělým trávníkem, sportovní krytou halou, zimním stadionem a dalším sportovním zázemím.

Fotbalový klub Šumperk hraje mistrovská utkání primárně na hlavním fotbalovém hřišti Tyršova stadionu. Ten disponuje přírodním trávníkem s rozměry 100 x 66 metrů.

MAPA

KUDY NA STADION

pŘÍJEZD OD ZÁBŘEHA (ZE SMĚRU MOHELNICE, OLOMOUC)

| zobrazit na mapě |

Pří příjezdu ve směru od Zábřeha (od Olomouce, Mohelnice) jeďte po silnici č. 44 po obchvatu Postřelmova a skrze obec Bludov. U zámku v Bludově odbočte doprava a pokračujte po silnici č. 44. Po příjezdu do města pokračujte nadále po hlavním tahu městem (stále silnice č. 44) a na první světelné křižovatce odbočte vpravo. Za železničním přejezdem již přijíždíte k areálu Tyršova stadionu.

Alternativní cestou ze Zábřehu je průjezd obcemi Postřelmov, Sudkov a Dolní Studénky. Místo nájezdu na obchvat Postřelmova hned za Zábřehem pokračujte rovně, v Postřelmově poté odbočte za Kulturním domem na ulici Osvobození a poté pokračujte po hlavní silnici až do Šumperka, kde vás silnice navede přímo k areálu Tyršova stadionu.

PŘÍJEZD OD RAPOTÍNA (ZE SMĚRU JESENÍK, OSTRAVA)

| zobrazit na mapě |

Z obce Rapotín, kam vás přivede jak silnice č. 44 ve směru od Jeseníku, tak silnice č. 11 ve směru od Ostravy, pokračujte po silnici č. 44 až do Šumperku. Na prvních dvou světelných křižovatkách pokračujte rovně, na třetí pak odbočte vlevo. Za železničním přejezdem již přijíždíte k areálu Tyršova stadionu.

Nadcházející zápasy na Tyršově stadionu

OP mladších žáků
Tyršův stadion Šumperk - UT

FK Šumperk U13 B vs. Sokol Vikýřovice U13