Twitter klubu FK Šumperk

Twitter je dlouhodobě velmi ceněná platforma sociální sítě, která slouží hlavně pro stručná, rychlá a výstižná sdělení jednotlivých uživatelů. Postupem času se stal velmi důležitým zdrojem informací. Zvláště zpravodajské servery, ale i sportovní kluby či známé osobnosti preferují síť jako komunikační kanál pro okamžité sdělení nejžhavějších novinek. Stejnou cestou se chce vydat i náš klub, proto jsme v březnu 2020 vstoupili se svým profilem právě na tuto sociální síť. Profil tak naleznete na adrese http://www.twitter.com/fksumperk.

JAK NA TWITTER

Pokud ještě nemáte účet, tak vám nezbude nic jiného, než si na sociální síti nový založit. Následně na twitteru zvolíte, které účty budete chtít „odebírat“, tedy jejichž příspěvky se vám budou zobrazovat. Nás vyhledáte pod uživatelským jménem /fksumperk. Odběr založíte přes tlačítko „Follow“, v české mutaci „Sledovat“. Pokud tak učiníte, změní se vám podbarvení i popis tlačítka („Following“, případně „Sleduji“). Zároveň se vám vedle tohoto tlačítka zobrazí velmi důležitá ikonka se zvonečkem. Pokud chcete být neustále v obraze a mít jistotu, že vám žádný náš příspěvek na twitteru neuteče, klikněte na ni. Následně můžete nastavit, na jaké typy příspěvků si přejete být u našeho účtu upozorňováni.

Pokud máte jakékoliv připomínky k našemu twitterovému profilu, můžete nás kontaktovat prostřednictvím formuláře „Ptejte se“ (dotaz adresujte na marketingové oddělení). Děkujeme.