Znak klubu FK Šumperk

PODCAST FKŠ s trenéry dorostu Jakubem Bauerem a Bohdanem Heclem

Podcast je fenomén současné doby. Tahle forma zvukového pořadu je velice populární a umožňuje zájemcům v nenáročné formě dostávat zajímavé informace. Pouštíme se v FK Šumperk na tenký led a rozhodli jsme se pro vás zřídit podcastové kanály. Prostřednictvím nich vám budeme chtít pravidelně nabízet zajímavé materiály. A odstartovali jsme povedenou třičtvrtěhodinkou s trenéry dorosteneckých výběrů Jakubem Bauerem a Bohdanem Heclem. Můžete si tak poslechnout nové informace o uplynulé sezóně, ale i zákulisní zajímavosti například i včetně toho, jak moc bude dorostencům přecházejících do „A“ týmu chybět soustředění v Žibřidovicích. Naše podcasty budou aktuálně k poslechu na platformách Anchor a Spotify.