Klub FK Šumperk

Mladší dorost vyhrál přípravné utkání na půdě Jeseníku

Mladší dorosteneci i s novici ročníku 2006 vyrazili k přípravnému utkání na druhou stranu jesenického masivu. V lázeňském městě v Jeseníku se pak střetli s domácími dorostenci kategorie do 19 let a vyhráli 5:3. Dvěma góly se blýskl Podhorný, zbývající tři trefy si mezi sebou podělili Nikolas Körner, Valenta a Slezák. I přes vítězství však, podle vyjádření trenéra Bohdana Hecla, naznačilo utkání určité rezervy ve výkonu mladíků ze Šumperka. „Zápas nám odkryl spoustu nedostatků a čeká nás opravdu dost práce před začátkem nové sezóny. Bude to dlouhá cesta ke zlepšení. Hráčům určitě nelze vytknout snahu, ale herní výkon neodpovídal v žádném případě úrovni soutěže, která nás v novém ročníku čeká. Pozitivem zůstává výsledek zápasu i to, že první zkušenosti s dorosteneckou kategorií čerpali hráči ročníku 2006,“ prozradil po utkání Hecl.

FK Jeseník U19 – FK Šumperk U17 3:5

Sestava FK Šumperk: P. Horký – Halama, Valenta, Sroka, Krahula, P. Dostál, V. Dostál, Doležal, Kucharčuk, Slezák, Podhorný, N. Körner, Štefek, Jiroš, Šincl, Minář.
Góly: Podhorný 2, N. Körner, Valenta, Slezák