Logo FK Šumperk

U11: Přípravný zápas v Medlově vyhrál Uničov 7:4

Své přípravné utkání mají za sebou i hráči kategorie U11. Ti na půdě Medlova sehráli 4. června další zápasový test, když nastoupili proti stejně starým chlapcům z Uničova. V duelu hraném na 3x 30 minut podlehli 4:7, když o osudu zápasu rozhodla až závěrečná část utkání. Přitom po první půlhodině vedli naši kluci ještě 3:2. Po dvou vítězstvích v řadě nad celkem Olšan u Prostějova a nedávným vítězstvím s Uničovem doma poprvé po dlouhé době zase svěřenci dvojice Jiří Kubeš – Gabriela Kubešová prohráli.

Sestava: Vondra, Štěpán – Kubeš, V. Bessonov, Brázda, Všetýček, Potočka, Kuneta, Janků – Škrabal, Y. Bessonov, Ficnar, Vejchoda, Oulehla, Brokeš, Bečvář

Další přípravné utkání odehrají kluci již v neděli 7. června proti stejně starým chlapcům z FK Jeseník. Začátek utkání je v 11:00 a hrát se bude v Šumperku.